kontakt mapa serwisu siedziba

sex shop

Strona główna · Wibratory · Popularne wibratory - sex shop dla kobiet

Popularne wibratory

Wibratory zyskują na popularności. Coraz więcej kobiet i mężczyzn na całym świecie kupuje wibratory. Zabawki erotyczne stają się trendy, a wizyta w sex shopie przestaje być krępująca. Rośnie też sprzedaż wibratorów w sieci, a to za sprawą niezwykle oryginalnych sklepów, takich jak joni.pl. Ten sex shop dla kobiet nie tylko skupia się na sprzedaży najlepszych gadżetów erotycznych, ale też prowadzi działania na rzecz walki o prawa kobiet oraz angażuje się w edukację seksualną.

Wibratory są trendySzacuje się, iż w Wielkiej Brytanii każdego roku sprzedaje się około 4 milionów zabawek erotycznych. Zdaniem naukowców w latach 2020 – 2025 sprzedaż seks gadżetów przekroczy 400 milionów sztuk rocznie, by dorównać poziomowi sprzedaży smartfonów.

Wzrost popularności seks zabawek powinien zmienić nasze nastawienie do nich. Raport „Kobiety, seks i zakupy”  donosi, że wibratory awansują wkrótce ze statusu „brudnego sekretu” do rangi gadżetów ważnych w życiu milionów kobiet.

Podobne trendy można zaobserwować w naszym kraju. Raporty z ostatnich lat na temat seksualności Polaków, opracowane przez prof. Zbigniewa Izdebskiego wykazują wzrost zainteresowania gadżetami erotycznymi w polskim społeczeństwie. Polki coraz częściej przyznają się do używania wibratorów, a w kraju funkcjonują już pierwsze sex shopy dla kobiet.

Według raportów Durexa:
• w 2005 roku 23% populacji dorosłych ludzi na świecie przyznało się do używania podczas seksu z partnerem zabawek erotycznych, głównie były to wibratory,
• w 2008 roku 20% Polaków przyznało się do używania wibratora

Dobre wibratory tylko w joni.plWibratory stają się coraz bardziej popularne na świecie. Podobny trend możemy zaobserwować w Polsce. Wszystko dzięki przemianom obyczajowym, a także za sprawą reformatorskich sex shopów. W Polsce branżę erotyczną zrewolucjonizowały dwa sklepy: podwiazka.pl i joni.pl - pierwsze eksperckie sex shopy, które postawiły na jakość sprzedawanych produktów, profesjonalną prezentację oferty oraz na edukację seksualną.Komentarze

Artykuł nie był jeszcze komentowanyNapisz komentarz